Вся Украина
К сожалению, мы пока не работаем в вашем городе или не смогли определить его. Показать предложения, которые действуют на територии всей Украины?
Регистрация Вход
Войти на сайт
Регистрация
Подтвердить номер телефона
Забыли пароль?
Забыли пароль?
Ваш город
Ваша корзина (0)
Ваша корзина
Ваша корзина пуста
left Знижка на всі аналізи у разі оплати онлайн 10 % Вернуться
views 741
0

Знижка на всі аналізи у разі оплати онлайн 10 %

people Купили:  0
views 741
0
Описание акции

У лабораторному центрі «Сінево» надається знижка 10 % на всі аналізи в замовленні (окрім одноразових систем забору матеріалу) у разі оплати замовлення на сайті.

Щоб отримати знижку, обов’язково оплатіть замовлення на сайті. Після вибору способу оплати (будь-який, окрім «оплати в лабораторному центрі») суму до сплати буде сформовано з урахуванням знижки.

Детальніше на сайті лабораторного центру.

Информация о компании
Медична лабораторія "Сінево"1 |Likbuy

Лабораторія Synevo — лідер польського, румунського та українського лабораторного ринку.
Медична лабораторія «Сінево Україна» входить до європейської мережі лабораторій Synevo та є частиною медичного холдингу Medicover. Лабораторна мережа Synevo представлена в Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччині, Україні, Білорусі, Грузії, Молдові, Болгарії, Сербії та налічує понад 90 лабораторій у Європі та 7 лабораторій в Україні.

Першу лабораторію в Україні відкрито у 2007 році в Києві.Нині працюють лабораторії в Києві, Дніпрі, Вінниці, Одесі, Харкові, Львові та Чернівцях, а також створено надзвичайно велику національну мережу, що об’єднує понад 230 лабораторних центрів у більш ніж 80 містах України.
У лабораторії працює понад 2000 співробітників, які щороку обслуговують понад 3 млн пацієнтів, виконуючи більше ніж 15 млн тестів на рік.

Секрет успіху Сінево — це дотримання високих стандартів в усьому і фокус на клієнта. Кожен з понад 2000 співробітників лабораторії працює під девізом «Швидко. Точно. Зручно»:
— швидке обслуговування у відділенні максимально економить час наших клiєнтiв;
— точність результатів підтверджується багаторівневим контролем якості;
— зручне розташування відділень, зручне отримання результатів та низка додаткових сервісів — запорука комфорту наших клієнтів та лікарів.

Расположение компании
Все филиалы на карте
Одесса (Одесская область), улица Пастера, 28
Украина , Одесская область, Одесса, улица Пастера, 28
Все филиалы на карте