Вся Украина
К сожалению, мы пока не работаем в вашем городе или не смогли определить его. Показать предложения, которые действуют на територии всей Украины?
Регистрация Вход
Войти на сайт
Регистрация
Подтвердить номер телефона
Забыли пароль?
Забыли пароль?
Ваш город
Ваша корзина (0)
Ваша корзина
Ваша корзина пуста
left Безкоштовний квиток до дня народження Вернуться
views 1498
0

Безкоштовний квиток до дня народження

people Купили:  0
views 1498
0
Описание акции

Планета кіно дарує всім учасникам клубу безкоштовний квиток у подарунок, який можна використати у день народження та протягом 7 днів на сеанси у цей період. 

Отримати квиток з промокодом можна у касі, на сайті або в мобільному додатку. Детальніше на сайті кінотеатру.

На что действует акция

Квиток до дня народження діє на будь-який фільм і технологію та гру у Планеті VR за виключенням фільмів у кіноресторані RE'LUX та допрем'єрних показів.

Информация о компании
Мережа кінотеатрів Планета Кіно1 |Likbuy

Кожен завзятий кіноман знає, що таке «Планета Кіно». Ця мережа найсучасніших кінотеатрів дає можливість не просто дивитися улюблені фільми з повним комфортом, але й повністю занурюватись у реальність кінокартин. Особливе оснащення, що відповідає останнім розробках у сфері технологій, включає в себе 3D-зображення, високотехнологічні проектори, вгнуті екрани, розміром з п’ятиповерховий будинок.

Зали відрізняються максимально зручними кріслами, у VIP-кімнатах можна розміститися на м’яких кріслах, що легко перетворюються на дивани. Смачні попкорн-бари стануть у нагоді тим, хто полюбляє смачно похрустіти під фільми. Приємна бонусна програма дозволяє користатися глядачам постійно діючими акціями, розіграшами, отримувати безкоштовні квитки до дня народження.

Расположение компании
Все филиалы на карте
Киев (Киевская область), проспект Степана Бандери, 34в
Украина , Киевская область, Киев, проспект Степана Бандери, 34в
Все филиалы на карте

Question Chat