Вся Украина
К сожалению, мы пока не работаем в вашем городе или не смогли определить его. Показать предложения, которые действуют на територии всей Украины?
Регистрация Вход
Войти на сайт
Регистрация
Подтвердить номер телефона
Забыли пароль?
Забыли пароль?
Ваш город
Ваша корзина (0)
Ваша корзина
Ваша корзина пуста
left 1 пляшка Bitter Lemon ТМ Royal Club лише за 1 копійку за умови покупки ТМ Becherovka 38% Вернуться
views 60
0

1 пляшка Bitter Lemon ТМ Royal Club лише за 1 копійку за умови покупки ТМ Becherovka 38%

people Купили:  0
views 60
0
Описание акции

Придбайте 1 пляшку напою Bitter Lemon ТМ Royal Club (1л) лише за 1 копійку в Сільпо за умови наявності в чеку разом з акційним напоєм 1 пляшки настоянки ТМ Becherovka 38% (0,5 л).

Подробиці на сайті магазину.

Информация о магазине
Сільпо1 |Likbuy

Супермаркети «Сільпо» – місце, де ми створюємо особливу атмосферу, у якій вибір продуктів перетворюється на задоволення. Ми потурбувались, щоб кожен гість міг знайти товари на свій смак: від продуктів на кожен день, виключно свіжих та якісних до вишуканих делікатесів та солодощів «Власної Кондитерської».

Особливу увагу ми приділяємо продуктам власних торгових марок, самостійно знаходимо надійних виробників та контролюємо всі етапи: від вибору сировини до логістики. Це дозволяє нам знизити витрати на виробництво, а нашим гостям насолоджуватись якістю за розумною ціною. Експерти «Власного Імпорту» постійно знаходять цікаві новинки у різних куточках світу, більшість з яких ви знайдете тільки у «Сільпо». Любителі натуральних фермерських продуктів можуть завітати до «Лавки Традицій», для якої ми обираємо тільки натуральні продукти, виготовлені за традиційними технологіями. 

За розрахунки у «Сільпо» гості отримують приємні винагороди, тому з карткою «Власного Рахунку» робити покупки стане ще вигідніше. У «Сільпо» ми дбаємо про те, щоб ви завжди обирали лише з кращих продуктів та отримували задоволення від покупок.

Расположение магазина
Все филиалы на карте
Киев (Киевская область), улица Маршала Малиновского, 5
Украина , Киевская область, Киев, улица Маршала Малиновского, 5
Все филиалы на карте