Вся Украина
К сожалению, мы пока не работаем в вашем городе или не смогли определить его. Показать предложения, которые действуют на територии всей Украины?
Регистрация Вход
Войти на сайт
Регистрация
Подтвердить номер телефона
Забыли пароль?
Забыли пароль?
Ваш город
Ваша корзина (0)
Ваша корзина
Ваша корзина пуста
left Prostor Вернуться
views 121
0

Prostor

  • Киев (Киевская область), проспект Валерия Лобановского, 4 и еще 303 адрес
  • Магазины
  • На сайте с марта 2019
Контакты заведения
left Контакты заведения

Описание магазина

PROSTOR - інноваційна, стильна і прогресивна мережа магазинів краси та догляду в українському сегменті drogerie.

Історія успіху PROSTOR - це 13 років безперервної роботи, це дорога від локального рітейлера, що в 2005 році відкрив свій перший магазин в європейському форматі в м Дніпро, до одного з національних лідерів, в активі якого понад 330 магазинів в 113 містах. Сьогодні бренд PROSTOR широко відомий у всіх регіонах України.

Формуючи асортимент магазинів, ми, перш за все, прагнемо не тільки відповідати формату «магазин біля дому», пропонуючи кожному покупцеві найелементарніші товари для побуту, але і створювати унікальний простір краси та догляду.

Магазини PROSTOR пропонують своїм покупцям найширший і якісний вибір товарів відомих українських і світових виробників: декоративну косметику, парфуми, засоби для догляду та гігієни, біжутерію, галантерею, товари для дому, подарунки і сувеніри.

З 2011 року мережа PROSTOR займається розвитком власних торгових марок. І вже сьогодні ми можемо запропонувати своїм клієнтам ексклюзивні товари 20 брендів з позначкою «Тільки в PROSTOR». Вони відрізняються високою якістю, стильним дизайном і найголовніше - оптимальною ціною.

Расположение магазина
Все филиалы на карте
Киев (Киевская область), проспект Валерия Лобановского, 4
Украина , Киевская область, Киев, проспект Валерия Лобановского, 4
Все филиалы на карте